facebook
TMV

האנוי וסייגון

האנוי וסייגון (הו צ'י מין סיטי) הערים הגדולות והמשמעותיות ביותר בווייטנאם, השפעת הכיבוש הצרפתי ומראות המלחמה הגדולה בין הצפון והדרום ניצבות כאנדרטה המסמנת "לא עוד אלימות" ומעודדת סבלנות, חיוך ורוח טובה הניכרת בכל מקום. שתי הערים השונות באופיין מתפתחות מהר ומכתיבות את הקצב והאווירה בווייטנאם כולה. 

האנוי הבירה הפוליטית שייחודה באווירה האירופאית ושרידים קולוניאליים בתרבות, באדריכלות ובסגנון החיים. בהאנוי שילוב מרתק של ישן וחדש, מזרח ומערב. האנוי שוקקת חיים ומלאת אנרגיה ומשלבת אתרים היסטוריים, ארכיטקטורה מגוונת, אוטנטיות תרבותית, אגמים, פגודות, מקדשים עתיקים וגסטרונומיה מעולה. הרובע העתיק מלא סמטאות צרות וציוריות, בתי קפה, מסעדות ושווקים ססגוניים. באזור הצרפתי של האנוי ניתן להלך בשדרות רחבות ולהתרשם מהמבניים הקולוניאליים היפים.

בין האתרים המרכזיים בעיר ניתן למצוא את מקדש נגוק סון שבאגם המרכזי בעיר העתיקה , המוזיליאום מבנה רב הוד שבו נמצאת גופתו החנוטה של הו צ'י מין, מי שנחשב לאבי האומה. מוזיאון הספרות ((Temple Of Literature שבחצר רחבת הידיים שלו ניצבים בתים מסורתיים, מקדשים וגנים יפים.

סייגון, הו צ'י מין סיטי, היא הבירה הפיננסית, העורף העסקי והמרכז המסחרי של ווייטנאם. גורדי שחקים, אווירה קצבית ותוססת וחיי לילה מפותחים הופכים אותה ליותר מערבית מהאנוי.

במאה ה-17 היתה הו צ'י מין סיטי כפר דייגים קמבודי קטן שהוקם על אדמות הביצה של דלתת נהר המקונג. הכפר התפתח עם השנים לעיר מסחר ולאחר הכיבוש הצרפתי הפכה סייגון לעיר מרכזית ב"הודו-סין". כיום העיר מלאה שווקים תוססים, שווקי לילה והמולה קצבית של  המונים...

בסייגון מספר אתרים מרכזיים השווים ביקור רובם משקפים את השפעת המערב. ארמון העצמאות, בית הדואר, קתדראלת נוטרדאם, מוזיאון המלחמה, בית האופרה וארמון העירייה היפים. . סייגון היא עיר מודרנית ומתקדמת, האנוי עתיקה יותר ורומנטית.

ברחובות  האנוי וסייגון תנועה מטורפת של אופנועים והולכי רגל שעל פניו נראים ללא כל סדר, הגיון חוקי תנועה אבל יחד עם זאת זה "עובד" וכולם מסתדרים... בסייגון מעל 5 מיליון כלי רכב, אבל רק כ-400 אלף מהם הם מכוניות - הכלים הדו-גלגליים למיניהם ממלאים את הרחובות ויש המחשיבים אותה כבירת העולם בקטנועים.

חופשה בהאנוי או/ו בסייגון בהתאמה אישית - במיוחד עבורכם

ייחודיותו של טיול בהאנוי ובסייגון מבית TMV באה לידי ביטוי בהתאמה אישית לסגנון שלכם, לגילאי המשתתפים, להעדפות שלכם ולתקציב הרצוי. האתרים, המסלולים, מקומות הלינה והמסעדות, המוצעים על ידינו נבחרים בקפידה, עד הפרט האחרון: המיקום, הנוף, התפאורה, הריהוט וכמובן האווירה.

כדי ליצור עבורכם חופשה מושלמת מכל הבחינות, בחרנו בשיטת "ההתנסות האישית", לפני שאתם מגיעים להאנוי וסייגון אנחנו כבר בקרנו שם! היינו במקומות הלינה, סיירנו באתרים,  טעמנו את האוכל ונהנינו מהנופים. האתרים והספקים שלנו עומדים בתו האיכות של TMV מבטיחים לכם מקסימום סיפוק והנאה.

מה אתם מרוויחים בטיול בהאנוי וסייגון עם TMV?

חופשה אופטימלית וחווייתית המתבססת על תהליך אפיון מדויק של סוג החופשה המועדפת עליכם, והבילויים האהובים עליכם, בשילוב ניסיון אישי עשיר שלנו בשטח. שיטת העבודה הייחודית שלנו חוסכת מכם זמן ותכנון מקדים: השוואת מסלולים, חיפוש המלצות, איתור מקומות לינה ובחירת אטרקציות.

אנחנו מכינים עבורכם תיק מסע מפורט, המכיל את כל המידע הנדרש לחופשה מוצלחת ומהנה: תכנית שבועית, הנחיות מדויקות לכל פרט בחופשה, על סמך ניסיון והיכרות אישית ותוך תאום מלא עם הספקים בארצות היעד.

ואתם:

  • הולכים על בטוח וחוסכים בזמן– באמצעות מוצר סופי ואיכותי המתבסס על היכרות וניסיוננו האישי (אנחנו כבר ביקרנו, טעמנו וחווינו – עכשיו תורכם) בהתאם לסגנון, לז'אנר ולתקציב המתאים
  • לנים במלונות במרכזי הערים האנוי וסייגון – מלונות ממש במרכז ההיסטורי של העיר במרחק הליכה מהאתרים המרכזיים...
  • מתענגים מחגיגה קולינארית -המלצות על גסטרונומיה המבוססת על תוצרת מקומית, טרייה ועונתית, במסעדות משפחתיות קטנות, שווקים או מסעדות יוקרה.
  • מבלים באטרקציות ובחוויות ייחודיות- סיורים מודרכים, הופעות, ועוד...
  • מקבלים טיפים והמלצות- לביקור באתרים ייחודים, פסטיבלים, שווקים ואירועים מקומיים.
  • נהנים מטיפול אישי וליווי צמוד– מהתכנון המקדים, דרך הליווי והזמינות במהלך החופש ועד לרמת הזמנת המקום במסעדה ובהופעה אם צריך...

 

הפעם הולכים על בטוח!
TMV – האנוי וסייגון בהפקה מקצועית, ניסיון אישי וליווי צמוד לחופשה מוצלחת

_iesupport _chrome