facebook
TMV

כרתים

כרתים הוא  אחד מ 5 האיים הגדולים בים התיכון והוא הגדול ביותר באיי יוון.

מיקומו של האי הפך אותו לבעל ערך כבר מימי ראשית ההיסטוריה והוא עבר מהיוונים לרומאים, מהרומאים לאבירים בדרכם במסעות הצלב, לוונציאנים שחשפו את תושבי האי לתרבות האירופאית,  ואז לידי העות'מניים הטורקים. הטורקים שלטו באי שנים רבות במהלכן התקוטטו טורקיה ויוון על בעלות האי. יוון קיבלה סופית את האי ב-1908 ורק ב 1923 הוכרה כבעלים החוקיים של האי .

כרתים הררית ברובה, חוצים אותה 3 רכסי הרים ביניהם עמקים עשירים בחקלאות מקומית, מטעי זיתים, כרמים ושטחי חקלאות עונתית ממלאים את האי. באי גם עושר של אתרים ארכיאולוגיים, טבע פראי, ערוצי נחלים וצמחיה עשירה ובעיקר חופים ומפרצים ציוריים חול לבן ומים תכולים ומזמינים.

בכרתים  אוכל מצוין, המנות מושפעות מההיסטוריה העשירה ומתכתבות עם העמים ששלטו באי. בכרתים אפשר לטעום מאכלים בעלי אופי טורקי לצד מטבח יווני ואירופאי. במרכז המטבח המקומי מככבים הדגה על שלל גווניה, ירקות טריים ועונתיים, עשבי תיבול מקומיים, שמן זית,  גבינות וכמובן בשר כבש או טלה משובח.

בירת האי הרקליון היא גם העיר הגדולה ביותר באי המחולק לארבעה מחוזות: חאניה, הרקליון, לסיטי ורתימנון. עיירות ציוריות ואוטנטיות, חופים ומפרצים תכולים ואנשים מסבירי פנים וחמים הופכים כל אזור ליעד נופש אידיאלי בפרט בחודשי השנה החמים אז הופך האי ליעד מבוקש עשיר בתיירים וגם בחיי לילה עשירים ותוססים.

חופשה בכרתים מתאימה כחופשה רומנטית לזוגות, לחופשה משפחתית מהנה לכל המשפחה ביעדי תיירות ואטרקציות הפרושות ברחבי האי, לחופשה של שבוע בטן-גב כמו גם לחופשת סוף שבוע מהנה מול הים או בעיירה ציורית ושוקקת חיים וכל זאת במרחק שעה וחצי טיסה מישראל.

אתם מוזמנים ליהנות מחופשה בכרתים במהלכה תתמכרו ליופי, לנופים, לאדריכלות, לחופים ולמקומות הלינה והאוכל המעולה...

מה אתם מרוויחים בחופשה בכרתים עם TMV?

חופשה אופטימלית וחווייתית המתבססת על תהליך אפיון מדויק של סוג החופשה המועדפת עליכם, והבילויים האהובים עליכם, בשילוב ניסיון אישי עשיר שלנו בשטח. שיטת העבודה הייחודית שלנו חוסכת מכם זמן ותכנון מקדים: השוואת מסלולים, חיפוש המלצות, איתור מקומות לינה ובחירת אטרקציות.

אנחנו מכינים עבורכם תיק מסע מפורט, המכיל את כל המידע הנדרש לחופשה מוצלחת ומהנה: תכנית שבועית, הנחיות מדויקות לכל פרט בחופשה, על סמך ניסיון והיכרות אישית ותוך תיאום מלא עם הספקים בארצות היעד.

ואתם:

  • הולכים על בטוח וחוסכים בזמן – באמצעות מוצר סופי ואיכותי המתבסס על היכרות וניסיוננו האישי (אנחנו כבר ביקרנו, טעמנו וחווינו – עכשיו תורכם) בהתאם לסגנון, לז'אנר ולתקציב המתאים
  • מגוון מקומות לינה  – אנו מכירים מגוון סוגי לינה. מלונות ללא ילדים לצד ריזורטים משפחתיים, וילות בניהול עצמאי ומלונות בוטיק קטנים במרכזי העיירות.
  • מתענגים מחגיגה קולינארית - המלצות על גסטרונומיה המבוססת על תוצרת מקומית, טרייה ועונתית, במסעדות משפחתיות קטנות, שווקים או מסעדות יוקרה.
  • מקבלים טיפים והמלצות - לביקור באתרים ייחודים, עיירות אותנטיות, שווקים ואירועים מקומיים.
  • נהנים מטיפול אישי וליווי צמוד – מהתכנון המקדים, דרך הליווי והזמינות במהלך החופש ועד לרמת הזמנת המקום במסעדה, בטברנה או בהופעה אם צריך...

 

הפעם הולכים על בטוח!

TMV – כרתים בהפקה מקצועית, ניסיון אישי וליווי צמוד לחופשה מוצלחת

_iesupport _chrome