facebook
TMV

חופשה בישראל

חופשה בהתאמה אישית, בדיוק עבורכם – גם בישראל...

עם ותק וניסיון של כ 14 שנים בהפקת חופשות בהתאמה אישית בחו"ל ונוכח התקופה המאתגרת בה כולנו נמצאים נשמח להעניק לכם מהניסיון העשיר שלנו והמקצוענות גם לטובת ארגון חופשות בישראל. חברת הבוטיק TMVחופשות מפיקה עבורכם חופשות קסומות ב"תפירה אישית" בישראל – לנפוש בארץ בסגנון ואווירת חו"ל... 

כולנו רוצים לטייל בישראל ולהרגיש חו"ל... אבל המידע האינסופי, בזבוז הזמן בחיפושים וההצעות המפתות ברשת עלולים לבלבל... האם המציאות תואמת את הציפיות? האם המידע הנתון עדכני ומדויק? איך מבטיחים שהחופשה לה כל כך חיכיתם תענה על הציפיות ותהיה מהנה ומוצלחת?

כולנו אוהבים חופשות, כל אחד והסגנון שלו. יש שמעדיפים נוף הררי ואחרים נוף כפרי, חלקנו מעדיפים לינה כפרית ואחרים לינת בוטיק יוקרתית, יש שאוהבים מאכלים אותנטיים ויש שנהנים מתפריט גורמה.  אנחנו תופרים במיוחד בשבילכם את החופשה שמתאימה לכם. אצלנו אין טיולים סטנדרטיים או חבילות מדף.

שיטת העבודה שלנו חוסכת מכם זמן ותכנון מקדים של השוואת מסלולים, חיפוש המלצות, איתור מקומות לינה ובחירת אטרקציות. הסוד טמון בפרטים הקטנים... אנחנו חושבים עבורכם על כל הניואנסים והאלמנטים ובונים תוכנית אחת המתכללת את כל המשתנים לחוויית חופשה ישראלית איכותית ומתואמת. אנו עושים המרב להעצמת החוויה בחופשתכם. האתרים, המסלולים, מקומות הלינה, המסעדות וכו' שמוצעים על ידינו נבחרים בקפידה. בעיננו חשוב המיקום, הנוף, התפאורה, גם הריהוט, האנשים וכמובן האווירה.

כמו בחו"ל גם בישראל חשוב לנו שהחופשה שלכם תהיה מושלמת ככל האפשר ומכל הבחינות. לכן, עיקרון מרכזי וחשוב בעבודתנו הוא ההקפדה על התנסות האישית- חשוב לנו מאד ואנו משתדלים להיות שם לפניכם. היינו, בחנו, התנסנו, וגם טעמנו! אנו בודקים עבורכם מתוך אמונה ורצון להבטיח לכם מקסימום סיפוק והנאה.

אנחנו מפיקים בשבילכם חופשות ייחודיות - בהתאמה אישית לסגנון שלכםלרמה שלכם, בהתאמה לגיל המשתתפים, להעדפות שלכם ולתקציב הרצוי.

אז מה מקבלים עם TMV? חופשה מגוונת ואיכותית בטעם של עוד

  • טיולים מהנים–  בנופי ישראל המדהימים ובאתרים המשלבים יופי, אמנות, טבע והיסטוריה
  • לינה איכותית– בלינה קיבוצית, בוילה פרטית, במלון כפרי או במלון בוטיק...             
  • מסלוליםמותאמים - בהליכה, רכב ואופניים – מה שתעדיפו.
  • אטרקציות וחוויות ייחודיות– מביקורים רומנטיים במקומות קסומים ועד פעילויות אקסטרים למשפחות ולקבוצות.
  • המלצות ייחודיות - בתחומי הגסטרונומיה והאמנות תוך מפגש בלתי אמצעי עם יצרנים וספקים מקומיים. 
  • ומה עוד?מסלולי יין ויקבים נפלאים, פינוקים גסטרונומיים, סדנאות בישול, ספא מקצועי, ועוד מיני טעימות מהחיים הטובים.


חשוב להדגיש, בתקופה מאתגרת זו, אנחנו נוקטים זהירות ומאפשרים מדיניות ביטול/שינוי גמישה וידידותית תוך מעקב צמוד ושוטף מול הספקים באשר לתנאים המיטביים ללקוחותינו. 

T.M.V מפיקה עבורכם חווית חופשה ישראלית וייחודית בטעם משובח. כמו בחו"ל, גם בישראל ייהנו לקוחותינו  מחופשה  בסטנדרט גבוה, מחוויה ויזואלית, אסתטית, וקולינארית בהתאמה אישית.

לקוחותינו יוצאים לדרך עם תיק מסע מפורט, שמאגד בתוכו את כל החומרים והמידע הנדרש לחופשה מוצלחת ומהנה.

 

חופשה איכותית בישראל -  הולכים על בטוח!
TMV - הפקה מקצועית, ניסיון אישי וליווי צמוד לחופשה מהנה ומוצלחת

_iesupport _chrome